wine society

EST. 2015

KDO JSME

Dobrá "společnost" ve světě vína


Činnost Wine Society se dá jednoduše popsat jako cesta k radosti z krásného vína. Věříme, že z hroznů révy vzniká tak mimořádný nápoj, že může skrze všechny lidské smysly pozvednout mnoho chvil a okamžiků, ale také nečekaně inspirovat a dovést nás k intezivním prožitkům. Přejeme si, aby naši zákazníci, v počtu co nejhojnějším a z jakéhokoliv zákoutí společnosti, měli možnost ocenit dobré víno a těšit se z něj. Nabízíme jim k tomu kromě pečlivě vybraných vín také vstřícné místo, ve kterém se taková vína dají vychutnávat, a ve kterém budou mít možnosti vzdělávání a tříbení vkusu, o nichž se více dozvíte zde. Wine Society vznikla z lásky k vínu, jíž oplývají nejen zakladatelé Regina Chlumská a Martin Filipec, ale i všichni její spolupracovníci a členové.


Výběr vín

Wine Society vybírá a nabízí vína jak z věhlasných klasických vinařství, tak ze skrytých pokladnic starého vinařského kontinentu. Naše nabídka je podobně rozmanitá jako sama paleta evropských odrůd a oblastí. Všechna naše vína dobře známe a vybrali jsme je na základě přesvědčení o jejich hodnotě.

Kvalita vín je pro nás měřítkem nejhlavnějším a potěšení zákazníků nad sklenkou je naším výsostným cílem. Vyhledáváme i producenty vinařící ekologicky šetrně, ale současně v nejvyšší kvalitě. Preferujeme vína s osobitým charakterem, neboť jsme přesvědčeni, že dobré víno není jen nápoj ke spotřebě, ale také neopakovatelná událost, zpráva o ročníku a místě původu, která rozvíří smysly ochutnávajícího.

Rádi s Vámi, o každém víně promluvíme, doporučíme, jak jej skladovat i jak si jej nejlépe užít.Buy now
preloader